متن استعفاي موسي فكور شهردار بندرانزلي
1396/06/01
315
بازدید

 موسي فكور شهردار بندرانزلي كه  مدت 8 ماه مسئوليت شهرداري بندرانزلي را به عهده داشتند استعفاء خود را تقديم نمود.


رياست محترم شوراي اسلامي شهر بندرانزلي

باسلام

خداي قادر و متعال را شاكر و سپاسگزارم از اينكه توفيق خدمتگذاري به مردم قهرمان و شريف بندرانزلي را به اينجانب عنايت فرمود. شكر اين نعمت همانا خدمت صادقانه و پشتكار در رفع نيازهاي شهروندان عزيز و گرانقدر مي باشد. توسعه و پيشرفت در امورات ميسر نخواهد شد مگر با همراهي و حمايت همه جانبه مردم عزيز ، كه در اين رهگذر لازم است با مردم با صداقت و صميميت رفتار شود و براي حل مشكلات آنان از همه توان و ظرفيت بهره برداري گردد .

الحمدالله در اين مدت كوتاه مديريت شهري با همت همكاران توانمند و پرتلاش شهرداري و همراهي اعضاي دلسوز شوراي اسلامي شوراي اسلامي شهر گامهاي موثري در عرصه هاي مختلف بويژه در حوزه عمران شهري برداشته شد كه دست آورد بزرگي به نام رضايت مندي مردم عزيز و قدر شناس را به همراه داشت. اكنون در آستانه فصل جديدي از كار و تلاش و آغاز فعاليت دوره جديد شوراها ضمن آرزوي توفيق براي اعضاي منتخب دوره پنجم بمنظور ايجاد فرصت انتخاب براي اعضاي جديد استعفاي خود را از مسئوليت شهرداري بندرانزلي اعلام مي نمايم.

خواهشمند است ضمن موافقت با استعفاء ، پايان دوره ماموريت اينجانب به استانداري گيلان اعلام گردد. در پايان برخود لازم ميدانم ضمن تقدير و تشكر از حسن نظر اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر كه موجب گرديد در برهه كوتاه از  زمان زمينه خدمتگزاري برايم فراهم گردد، با كمال تواضع و فروتني از مردم فهيم و شريف  و اعضاي شوراي اسلامي شهر و همكاران عزيز و بزرگوار طلب حلاليت نموده و از همه عزيزان كه در اين مدت در به شهر رسيدن اقدامات اجرايي شهرداري يار و همراه اين حقير بودند از جمله مديران ارشد استان و شهرستان ، نماينده محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي ، اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر ، همكاران عزيز و گرانقدر شهرداري صميمانه تقدير و تشكر مي نمايم .