چهل و یکمین جلسه ی شورای شهر بندرانزلی با حضور دکتر پورقربان و مدیران شرکت پایدار شهر
1397/04/16
59
بازدید

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر انزلی، چهل و یکمین جلسه ی شورای شهر بندرانزلی با حضور دکتر پورقربان و مدیران شرکت پایدار شهر برگزار شد. در این جلسه شهردار و اعضای شورای شهر انزلی با مدیران شرکت پایدار شهر که از شرکت های زیر مجموعه ی بانک شهر است، در خصوص سرمایه گذاری در چندین پروژه از جمله پارکینگ مکانیزه به بحث و گفتگو پرداختند.


به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر انزلی، چهل و یکمین جلسه ی شورای شهر بندرانزلی با حضور دکتر پورقربان و مدیران شرکت پایدار شهر برگزار شد. در این جلسه شهردار و اعضای شورای شهر انزلی با مدیران شرکت پایدار شهر که از شرکت های زیر مجموعه ی بانک شهر است، در خصوص سرمایه گذاری در چندین پروژه از جمله پارکینگ مکانیزه به بحث و گفتگو پرداختند.

دکتر پور قربان در این جلسه ضمن خوش آمدگویی به مدیران شرکت پایدار شهر اظهار نمود: قرار است در سه زمینه همکاری داشته باشیم که استفاده از تسهیلات بانک شهر بصورت وام یکی از این موارد می باشد.

وی افزود: معرفی املاک در قالب مشارکت و انجام پروژه ها بصورت پیمانکاری از سایر موارد همکاری می باشد.

شهردار انزلی با اشاره به بازدید های صورت گرفته از جانب مدیران شرکت پایدار شهر از بندرانزلی گفت: بعد از این بازدیدها آمادگی از سوی سرمایه گذاران این شرکت اعلام شد و این نشست عملیاتی برای هماهنگی دو جانبه تشکیل شده است.