اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای احداث خانه فرهنگ در انزلی
۱۳۹۷/۰۶/۰۱

بازدید

سخنگوی شورای اسلامی شهر انزلی از تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی برای احداث خانه فرهنگ انزلی از سوی شورای این شهر خبرداد.


به گزارش اداره ارتباطات و امور بين الملل شهرداری بندرانزلی و به نقل از  مهر، ابراهیم برفچالانی شامگاه چهارشنبه در دومین شب از چهارمین جشنواره گلدهی لاله های تالابی اظهار کرد: در شورای پنجم یک میلیاد تومان برای احداث خانه فرهنگ انزلی اختصاص داده شده است.

وی افزود: جشنواره گلدهی «لاله های تالابی» انزلی یکی از برندهای شهر انزلی برای جذب و ماندگاری هرچه بیشتر مسافران و گردشگران است.

برفچالانی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد فضای نشاط و شادابی برای شهروندان و گردشگران عنوان کرد و گفت: تبدیل انزلی به شهر جشنواره یکی از برنامه های شورای شهر است تا متناسب با هر فصل یک جشنواره در این شهر برنامه ریزی و اجرا شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر انزلی با بیان اینکه نام تالاب فقط منحصر به انزلی است و هیچ شهری نمی تواند نام آن را به خود اختصاص دهد، خاطرنشان کرد: انزلی پر باران ترین شهر ایران بوده و نام شهر باران شایسته این شهر است.

وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی همیشه به نام انزلی خواهد بود و هیچگاه این نام برداشته نمی شود، ادامه داد: تلاش می کنیم با حمایت و همکاری مسئولان شهرستان انزلی شهر بندرانزلی هم به منطقه آزاد ملحق شود.

برفچالانی به برگزاری کنسرت ها در شهر انزلی، خاطرنشان کرد: هیچ ممنوعیتی برای برگزاری کنسرت در این شهر نداریم. تنها مشکل موجود نبود فضای مناسب برای برگزاری کنسرت است.