از بسیجیان شهرداری بندرانزلی تجلیل شد
۱۳۹۲/۰۹/۱۲

بازدید

     در مراسمی که به مناسبت گرامی‌داشت هفته‌ی بسیج و با هدف تجلیل از کارکنان بسیجی شهرداری بندرانزلی و با حضور فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و فرماندهی سپاه پاسداران و بسیجیان شهرداری برگزار شد؛ فرماندار بندرانزلی ضمن تبریک به بسیجیان شهرداری با بیان این مطلب که برخورد مناسب و اخلاق مداری باید سرلوحه‌ی کارها قرار گیرد، با اشاره به حجم بالای مراجعات شهروندان به شهرداری با تاکید بر توجه به عملکرد مناسب و ایجاد رضایتمندی عمومی افزود: اگر بسیجی هستیم باید اخلاق و افکار و مدیریت ما بسیجی باشد و برای مردم ارزش و احترام قائل شویم.


رئیس شورای اسلامی شهر انزلی نیز با بیان این مطلب که بسیجی بودن فقط به ظاهر و لباس نیست افزود: هرگونه فعالیت و خدمت صادقانه به خلق خدا اقدام و تفکری بسیجی است و باید این تفکر در همه امور مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا بدیعی فر با بیان اینکه: ما به عنوان نمایندگان شورای شهر از کارکنان شهرداری انتظار داریم همکاری همه جانبه ای با مدیریت شهری داشته باشند، افزود: بدون تلاش و زحمت کارکنان شهرداری امور شهر با خلل مواجه می گردد.


رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی نیز ضمن تبریک به بسیجیان شهرداری اظهار داشت: تمامی پرسنل شهرداری باید بسیجی باشند و در ترویج فرهنگ بسیجی همت گمارند. وی افزود: جلب رضایتمندی شهروندان یکی از مهم ترین تفکرات بسیجی است که باید در عمل آن را اثبات کرد.

در ادامه فرمانده سپاه پاسداران بندرانزلی ضمن تبریک هفته‌ی بسیج به بسیجیان شهرداری از تلاش و همکاری همه جانبه‌ی شهرداری با سپاه پاسداران به ویژه در انجام فعالیت‌های فرهنگی و ارزشی از جمله راهیان نور و برگزاری مراسمات تقدیر کرد. سرهنگ مسرور با بیان این مطلب که گسترش تفکر بسیجی و توجه به اخلاق و ارزش‌های اسلامی یکی از مهم ترین عوامل موفیقت در کارهاست.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه شهرداری با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.