از سیستم صوتی پارك ساحلی پاسداران رونمایی شد
۱۳۹۲/۱۰/۰۵

بازدید

 رضا پورشعبان شهردار و سعادتمند داودی فرماندار بندرانزلی با حضور در پارک پاسداران ضمن بازدید ورزش صبحگاهی ورزشکاران در محل این پارک از سیستم صوتی که به منظور بهره برداری در اوقات فراغت شهروندان و هنگام انجام ورزش صبحگاهی در پارک ساحلی پاسداران نصب شد رونمایی کردند.


دراین مراسم شهردار انزلی با بیان این مطلب که تلاش می نمائیم با ایجاد فضاهای مناسب ورزش و سرگرمی رضایت شهروندان عزیز را فراهم آوریم افزود تمام تلاش شهرداری بر این است که فضاهای مناسبی را برای نشاط و شادابی مردم ایجاد نماید.

در ادامه این مراسم که با حضور رئیس و اعضای هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان بندرانزلی برگزار شد،  بانوان ورزشکار که با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی در روزهای فرد از ساعت 8 الی 9 در این مکان به ورزش صبحگاهی   می پردازند ضمن تشکر از حمایتهای فرماندارانزلی از این اقدام ارزنده شهرداری و شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری کردند با ایجاد فضاهای مناسب ورزشی برای استفاده شهروندان شاهد توسعه ورزش عمومی باشیم.

شایان ذکر است سیستم صوتی پارک ساحلی پاسداران با هزینه ای بالغ بر یکصد میلیون ریال راه اندازی شد و نصب آن به گونه‌ای صورت گرفت که صدای آن باعث اذیت و آزار و ناراحتی ساکنین آن منطقه نشود.