استاندار گیلان از پروژه های شهرداری بندرانزلی بازدید كرد
۱۳۹۲/۰۳/۱۱

بازدید

     استاندار گیلان از برخی پروژه های در حال اجرای شهرداری بندرانزلی از جمله مراحل ساخت دروازه ماهی (دروازه ی ورودی شهر انزلی )، پارک جنگلی شهرداری ، روند اجرایی خیابان های در حال احداث  و لوله گذاری جهت هدایت آبهای سطحی در خیابانهای عبادت ،کارگر، نیک بخش و اخترکاویان غازیان و خیابان های فرهنگ ، 17 شهریور ، نیمه شعبان و شهرک صادقه  انزلی،  ،بازگشایی انتهای خیابان پاسداران و احداث یادمان 408 شهید این شهرستان در بلوار ساحلی بازدید کرد .


کیهان هاشم نیا در جریان این بازدید در گفتگو با خبرنگاران ، شهرداری بندرانزلی را به عنوان یکی از شهرداری های موفق و الگو در استان اعلام کرد و گفت : شهرداری انزلی به دلیل وجود هماهنگی های لازم  بین شهرداری و شورای اسلامی این شهر و عملکرد شایسته ی شهردار ،  درخصوص اجرای کارهای فرهنگی ، شهری و اجرایی موفق بوده است .

وی همچنین اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر جهت رفع مشکلات آبگرفتگی سطح شهر را مناسب ارزیابی کرد .

وی در ادامه با ابراز رضایت از ساخت نماد دروازه ماهی بندرانزلی ، اظهار داشت : علیرغم وجود نعمات و قابلیتهای بسیار در گیلان ، شهرهای این استان باید نماد منسوبه ی ویژه ای داشته باشند تا مسافران در مسیر حرکت آن را ملاحظه کنند .

استاندار گیلان تصریح کرد : شهرداری بندرانزلی این پیام را به خوبی دریافت کرده و به عنوان اولین شهرداری ، این نماد را در وسعت بزرگ ساخته است.