افتتاح محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميري شهرداري بندرانزلي
۱۳۹۸/۰۹/۰۷

بازدید

به گزارش اداره ارتباطات و امور بين الملل شهرداري بندرانزلي، محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميري  صبح امروز در ساختمان مركزي شهرداري بندرانزلي افتتاح شد.

دكتر پورقربان شهردار بندرانزلي ضمن تبريك هفته بسيج و نيروي دريايي اظهار نمود: يكي از برنامه هاي پيشنهادي من براي شهرداري بندرانزلي احداث پايگاه هاي مقاومت بسيج بوده و اين موضوع در برنامه هاي آتي ما نيز است و نگاه ما به اين موضوع ويژه مي باشد.

شهرداري بندرانزلي خاطر نشان نمود: پايگاه مقاومت بسيج  شهرداري بندرانزلي 12 سال فعال بوده است ولي متاسفانه تا كنون جاي مشخصي براي آن تعريف نكرده بودند و حدود صد و پنجاه نفر از همكارانمان در اين پايگاه عضو هستند و اين آمار قطعا با افتتاح اين مكان و برنامه هايي كه درآينده خواهيم داشت افزايش مي يابد.

سرهنگ صفاتي فرمانده سپاه بندرانزلي در اين مراسم ضمن گراميداشت هفته بسيج و نيروي دريايي از زحمات شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر بندرانزلي تقدير و تشكر نمود.

وي عنوان نمود: با توجه به شرايط خاص كشور، مديران در راس تا به پايين، بايد با روحيه بسيجي و جهادي پاي كار باشيم چنانچه اگر در جبهه هاي جنگ آن روحيه جهادگرانه و بسيجي نبود شايد سرنوشت كشور گونه ي ديگري رقم مي خورد و حضور بسيج، سپاه ارتش، نيروي دريايي و ... فضايي را ايجاد كرد كه يك وجب از خاك كشورامان را به رژيم صدام كه بسياري از كشورهاي دنيا پشتيبانش بودند ندهيم.