افتتاح نمایشگاه صنایع دستی و سوغات
۱۳۹۵/۰۵/۱۳

بازدید

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات شامگاه سه شنبه پنجم مرداد ماه با حضور مسئولان شهرستان بندر انزلی افتتاح شد


این نمایشگاه که درقالب هشتاد غرفه در دو بخش عمومی و تخصصی از شانزده استان کشور از پنجم مرداد ماه آغاز بکار کرده شامگاه سه شنبه به طور رسمی و با حضور مسئولان شهرستان بندرانزلی افتتاح شد.
در بخش عمومی غرفه های نمایشگاه محصولاتی ازقبیل انواع صنایع دستی و سوغات توسط شرکت کنندگان از استانهای گیلان، مازندران، یزد، کرمان ،خراسان شمالی، خراسان رضوی، کرمانشاه، زنجان ، آذربایجان غربی، اردبیل، خوزستان، همدان، البرز، فارس،قزوین، کردستان، اصفهان به بازدید کنندگان از این نمایشگاه عرضه می شود.
در بخش تخصصی این نمایشگاه کلیه محصولات عرضه شده در این غرفه ها دارای نمادی از تالاب یا لاله های تالابی هستند و در قالب غرفه های تخصصی، کودک و خانواده، محیط زیست، آموزش، بازی و سرگرمی، عکس و نقاشی و رسانه، ساماندهی شده است.
جشن های شبانه و برنامه های جانبی از قبیل مسابقات ورزشی، هنری ، برنامه ها و نشست های آموزشی محیط زیستی و تورهای گردشگری انزلی گردی و تالاب گردی و برپایی نمایشگاه تخصصی از جمله برنامه های دیگر این جشنواره است.
نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و هدایای جشنواره گل دهی لاله های تالابی یک هفته زودتر از زمان برگزاری جشنواره آغاز به کار کرده و جشنواره نیز از هجده تا بیست و دوم مرداد و از ساعت شانزده تا بیست و چهار به مدت پنج شبانه روز برگزار می شود.