انجام اقدامات مهم و تاثیرگذار در جهت عمران و آبادانی شهر و رفاه حال شهروندان انزلی
۱۳۹۲/۰۳/۳۰

بازدید

 رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرانزلی اظهار داشت: وفاق، همدلی و صمیمیت ایجاد شده در یک سال و نیم اخیر، بین مسئولان شهرستان موجب شد تا شاهد اقدامات مهم و تاثیرگذاری در جهت عمران و آبادانی شهر و رفاه حال همشهریان باشیم.


محمد رضا بدیعی‌فر متذکر شد: خوشبختانه با توجه به دریافت نظرات مردم به‌طور مستقیم و یا از طرق مختلف، ایشان رضایتمندی خوبی از اقدامات اخیر شورای اسلامی شهر و شهرداری دارند که بسیار موجب خرسندی است.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه‌ی فرهنگی نیز با توجه به نگاه مثبت اعضای شورا  و به ویژه شهردار، اقدامات خوبی از جمله برگزاری جشن‌های فضای باز با حضور قابل توجه مردم صورت گرفته که احساس می‌کنیم شادابی و نشاط بسیاری برای مردم ایجاد کرده است.

وی گفت: ما قانع به انجام این حجم کاری نیستیم، چرا که این شهر دارای استعدادهای بسیاری بوده و مردم انزلی از شان بالایی برخوردارند.

بدیعی‌فر سپس با اشاره به عملکرد قابل قبول شهرداری در ماه‌های اخیر تصریح کرد: اهتمام  و وقت گذاشتن شهردار برای انجام کارهای مردم و حضور شخصی در اکثر پروژه ها، علاوه بر ایجاد انگیزه  برای مجموعه‌ی شهرداری جهت تلاش بیشتر، موجبات امیدواری و اعتماد مردم به مسئولان را نیز فراهم می کند.

وی همچنین از استقبال جهت دریافت نظرات و ایده‌های موثر مردمی در جهت رشد و شکوفایی این شهر خبر داد و افزود: دریافت نظرات و ایده های تاثیرگذار و قابل اجرا از سوی مردم در سر‌لوحه‌ی برنامه‌های ماست که در صورت دریافت نتیجه‌ی مطلوب بطور قطع در آینده ، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.