جلسه شهردار انزلي با روساي دواير شهرداري برگزار شد
۱۳۹۸/۱۱/۱۰

بازدید

دكتر پورقربان شهردار بندرانزلي ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارك فجر و چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، خواستار گزارش و ارائه راهكار از مسئولين واحد هاي شهرداري شد. 

در این جلسه شیوه های افزایش تأمین منابع مالی و موانع دستیابی به افزایش درآمد های پایدار شهرداری با اشاره به پتانسیل های درآمدزایی در سطح شهر و به منظور ایجاد هماهنگی های لازم و همکاری تمامی واحدهای مربوطه در مجموعه شهرداری انزلي در جهت رسیدن به اهداف و ظرفیت های پایدار درآمدی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

درابتدای جلسه دکتر پورقربان ضمن قدردانی ازتلاش و همت همه مدیران، علی الخصوص معاونین محترم ، به سه موضوع مهم اشاره  نموده و عنوان کردند که با در پیش بودن ایام مبارک دهه فجر، احتمالات  بارش برف و باران و نیز نزدیک شدن به عید نوروز، باید برنامه ریزی منسجم برای هرچه بهترشدن اقدامات مربوطه،  انجام گیرد. دکتر پورقربان با اشاره به اینکه شهرداری بندرانزلی در  مقایسه با سایر شهرداری های دیگر، چه از نظر پرداخت حقوق و اضافه کار و چه از نظر انجام خدمات شهری و عمرانی دارای عملکرد بهتر و وضعیت مناسبتری می باشد، عنوان کردند که این برتری عملکرد میسر نبود جز با تلاش و همت همه جانبه مدیران و همکاران شهرداری.

همچنین از تاکیدات شهردار محترم، وجود اتحاد و همکاری  بین مدیران و کارکنان بوده  تا در راستای این همکاری اهداف شهرداری و خواسته های شهروندان بیشتر محقق گردد.

دکتر پورقربان بیان نمودند : از نظر شهرداری، هیچ تفاوتی بین نیروهای رسمی و قراردادی و شرکتی وجود ندارد، و به همین دلیل انتظار دارم که نیروها نیز در کار خود کوتاهی نکرده و با افرادی که با عدم رعایت نظم اداری، و قصور در انجام کارها، منجر به ایجاد خلل درکار واحد خود می شوند، برخورد قانونی بعمل آید.

در پایان ضمن تاکید جناب شهردار به  رعایت سلسله مراتب اداری جهت انجام کارها، نقطه نظرات هر یک از مدیران واحدها را جویا شدند.