جلسه كمیته مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی برگزار شد
۱۳۹۲/۰۹/۱۴

بازدید

     جلسه کمیته  مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی برگزار شد. در این جلسه که با حضور شهردار، معاون و کارشناسان  شهرداری برگزار شد، شهردار بندرانزلی با بیان این مطلب که به جهت امادگی در انجام اقدامات موثر هنگام بروز سوانح، بلایای طبیعی و بحران باید بررسی‌های لازم و امکانات مورد نیاز فراهم آید، افزود: باید ساماندهی و تنظیم چارت فعالیت کمیته بحران شهرداری برای تفکیک و مشخص شدن وظایف بخش‌های مختلف در اسرع وقت انجام گیرد.


رضا پور شعبان خاطر نشان کرد با توجه به تامین زمین و تهیه نقشه و مشخصات ایستگاه آتش نشانی جدید و نیاز ضروری به ایجاد آن باید سریعا تشریفات لازم و قانونی برای آغاز این پروژه توسط  واحدهای عمران و پیمان و رسیدگی صورت پذیرد.

وی اظهار داشت: تمامی اعضای کمیته مدیریت بحران باید نیروهای فنی و آشنا به کار در حوزه بحران را شناسایی و به دبیر کمیته معرفی نمایند. پور شعبان تاکید کرد نیاز است در اسرع وقت نسبت به تکمیل و تجهیز سالن چند منظوره مدیریت بحران واقع در پارک 17 هکتاری غازیان نیز اقدام شود.

وی در پایان ضمن تاکید بر این مطلب که مسئول سازمان آتش نشانی باید نسبت به شناسایی مکان های پر تردد و پر ترافیک جهت استقرار ایستگاه های موتوری آتش نشانی اقدام کند، افزود: تمامی اعضای کمیته می بایست در جلسه آتی  گزارش کار خود را از روند انجام فعالیت ها و اقدامات انجام شده ارائه نمایند.