دعوت شهردار بندرانزلی از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
۱۳۹۸/۱۱/۲۰

بازدید

به زارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرانزلی، دکتر پورقربان شهردار بندرانزلی با صدور پیامی به مناسبت یوم الله 22 بهمن، در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهرستان بندرانزلی را به حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت نمود.
در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

12بهمن هر سال، یاد آور ورود مسرت بخش و تاریخی بنیانگذار کبیر و فقید انقلاب عظیم اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است، بزرگ مرد و حقیقت جاودانه ای که با رهبری حکیمانه خویش، طومار ننگین ستمگران را در هم پیچید و آزادی و عزتمندی را برای مردان و زنان ستم ستیز ایران اسلامی به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و تمامی شهیدان به حق پیوسته انقلاب و دفاع مقدس، فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه الله الاعظم ، امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی دولت و ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان بندرانزلی تبریک عرض می نمایم و از احاد مردم قهرمان بندرانزلی درخواست می نمایم تا در روز ۲۲ بهمن باحضور باشکوه خود در راه پیمایی این روز بزرگ باردیگر باعث خلق حماسه نمایند .

حسن پور قربان

شهردار بندرانزلي