دیدار شهردار با خانواده های معظم شهدای شهرداری
۱۳۹۲/۰۹/۰۳

بازدید

     شهردار بندرانزلی با خانواده‌های معظم شهید سید‌تقی میری و شهید خلیل‌الله جعفری، شهدای والامقام شهرداری بندرانزلی دیدار نمود.


رضا پور شعبان در دیدار با خانواده های معظم شهدای شهرداری، بیان کرد: اگر امروز، هرسمت و مسئولیتی داریم به برکت خون شهداست و باید با خدمت صادقانه به مردم، حرمت خون شهیدان عزیزمان را نگه داریم. وی تاکید کرد: دیدار و رسیدگی به خانواده‌های شهدا، وظیفه‌ای مهم و غیر قابل انکار است و باید با عملکرد مناسب و خدمت بی‌منت به مردم، در راه رضای پروردگار و شادی ارواح طیبه  شهدای گلگون کفن قدم برداریم.


دراین دیدار همسر گرامی شهید جعفری که در بستر بیماری قرار داشت، ضمن تشکر از شهردار بندرانزلی با شرح برخی از مشکلات موجود، از شهرداری، بنیاد شهید و مسئولان ذی‌ربط خواست که با جدیت بیشتر به مشکلات خانواده های شهدا رسیدگی نمایند. که در این رابطه شهردار بندرانزلی ضمن صدور دستور بررسی و پیگیری، افزود: رسیدگی به امور و رفع مشکلات خانواده‌های شهدا از وظایف مسئولان بوده و باید در حد توان برای رفع مشکلات تلاش نمود.

همسر گرامی شهید جعفری نیز ضمن  تشکر از شهردار در مورد برخی از مشکلات محله، به ‌ویژه مشکلات عمرانی کوی شاهدان از جمله عدم وجود پارک محله ای توضیحاتی را ارائه داد که مورد تائید و صدور دستور بررسی و پیگیری موضوع توسط  شهردار بندرانزلی قرار گرفت.

شایان ذکر است شهیدان والامقام جعفری و میری از کارکنان شهرداری بندرانزلی  بودند که به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.