رضا مسرور برای كمك به شهرداری انزلی دست به كار شد
۱۳۹۲/۱۱/۱۵

بازدید

رضا مسرور مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با توجه به شرایط بحرانی و بارش برف شدید در انزلی برای امداد رسانی به مردم این شهر یک دستگاه گریدر در اختیار شهرداری قرار داد.


مدیرعامل منطقه آزاد انزلی که شخصا به شهرداری انزلی آمد و در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی  با بررسی شرایط موجود دو دستگاه لودر را بمدت 48 ساعت در اختیار شهرداری قرار داد و از روز گذشته یک دستگاه گریدر نیز در اختیار شهرداری قرار داده است تا هر چه زودتر شرایط این شهر به حالت عادی بازگردد.

در این نشست مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی آمادگی سازمان متبوع خود را برای  استفاده شهرداری انزلی  و سایر نهادهای خدماتی از مزیت  خرید خودروهای سنگین و راهسازی  با پلاک منطقه آزاد انزلی اعلام کرد.

وی با اشاره به بارش برف اخیر و کمبود تجهیزات راهداری و امدادرسانی در سطح شهرهای استان، پیشنهاد بهره گیری از  این مزیت قانونی را مطرح نمود و گفت: باعنایت به مشکلات پیش آمده، این سازمان آمادگی خود را برای ارائه تسهیلات ویژه برای نوسازی و تجهیز ناوگان ماشین آلات سنگین  اعلام می دارد.

مسرور درخصوص تسهیلات درنظر گرفته شده از سوی سازمان منطقه آزاد افزود: اخذ عوارض  ورود  بسیار پایین و امکان واردات خودروهای سنگین  تا دو مدل پایین تر از مدل سال جاری میلادی از جمله تسهیلات اعطایی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی اضافه کرد: این اقدام به روز رسانی و برطرف نمودن کمبودهای موجود در زمینه تجهیزات و ماشین آلات راهداری در سطح استان و امکان خدمات رسانی بهتر به مردم شریف استان را فراهم می نماید.

رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی نیز ضمن تشکر از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی که شخصا برای همکاری با شهرداری جهت کمک به شهروندان اعلام آمادگی نمود با بیان این مطلب که با تلاش شبانه روزی و همکاری سایر نهادها  می توانیم هرچه زودتر شرایط این شهر را به حالت عادی باز گردانیم اظهار امیدواری کرد اینگونه همکاریها بیش از پیش در تمامی زمینه ها بویژه در مسیر توسعه ، تحول و خدمت رسانی به مردم ادامه داشته باشد .