شهردار بندرانزلی در دیدار با فرماندار جدید انزلی مطرح کرد
۱۳۹۷/۰۸/۱۵

بازدید


به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرانزلی، دکتر پورقربان شهردار بندرانزلی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر با اسماعیل حیدر آزاد فرماندار جدید انزلی دیدار نمودند و گوشه ای از عملکرد یکساله شهرداری را به اختصار تشریح نمودند. شهردار بندرانزلی در این دیدار با اشاره به پرداخت به موقع حقوق پرسنل اظهار نمود: حقوق پرسنل که در گذشته عقب افتادگی وجود داشت امروز به طور کامل پرداخت می شود و هیچ گونه بدهی حقوقی نداریم. وی افزود: اضافه کارهایی که از چند ماه گذشته باقی مانده بود پرداخت کردیم و اضافه کار دو سه ماه باقی مانده، که امیدواریم با پی گیری هایی که در حال انجام است به موقع پرداخت گردد. 
پورقربان با بیان اینکه پرونده های قضایی زیادی از گذشته داشتیم عنوان نمود: بیش از ۱۰۰ پرونده قضایی داشتیم که موجب مسدود شدن حساب هایمان شده بود ولی علی رغم تمام مشکلات توانستیم در حد مطلوبی کارها را دنبال کنیم.

وی با بیان اینکه می طلبد حمایت بیشتری از مجموعه استانی داشته باشیم تصریح کرد: در یک سال گذشته با وجود پروژه های فراوانی که داشتیم حتی یک کیلوگرم قیر از محل سازمان شهرداری ها و یا وزارت راه و شهر سازی به شهرداری انزلی تخصیص داده نشده است.

شهردار انزلی با اشاره به اینکه در یک سال گذشته در کارخانه کمپوست تغییرات اساسی انجام شده است بیان داشت: در محل کارخانه کمپوست تصفیه خانه ای ایجاد کردهایم و شیرابه ها برای تصفیه هدایت می شود و این تحول باعث شد دفتر امور شهری، شهرداران استان اردبیل را دعوت نماید تا از این کارخانه به عنوان کارخانه نمونه استان بازدید به عمل آورند.

پورقربان اضافه نمود: تفاهم نامه ای از طریق هیئت عالی سرمایه گذاری بین شهرداری، اداره بندر و مالک کشتی میرزاکوچک خان انجام شده بود تا این کشتی گردشگران را از منطقه ی آزاد به بندر منتقل کند ولی متاسفانه مالک کشتی برای تامین برق کشتی اقدامی انجام نمی دهد.

شهردار بندر انزلی خاطر نشان کرد: تالابی در منطقه غازیان به نام تالاب گمشده داریم که بسیار مستعد گردشگری است و مشکلی برای باز کردن حرایم آن وجود دارد که امیدواریم این مشکلات با مساعدت فرمانداری حل گردد.

پورقربان با اشاره به واگذاری مدیریت ۹ کیلومتر از ساحل در سال گذشته به شهرداری اظهار نمود: مدیریت سواحل بدون اینکه کوچکترین مساعدتی انجام گیرد به بهترین شکل ممکن انجام گرفت و وقتی طرح سالمسازی را تحویل گرفتیم نسبت به سال گذشته آنرا متحول کردیم.