طرح برتر فراخوان مسابفه المان حجمی میدان امام خمینی انتخاب شد
۱۳۹۰/۱۲/۲۵

بازدید

طرح برتر المان حجمی میدان امام خمینی بندرانزلی در جلسه مورخ 24/12/90 با حضور شهردار وبا آرا اعضا هیات داوری از بین 32 طرح ارسالی  انتخاب شد.


 

 

اعضا هیات داوری:

ا-مهندس امير خوجینیان کارشناس عمران و رئیس سازمان نظام مهندسی استان گیلان

2-مهندس حسين رسولی کارشناس معماری و نماینده نظام مهندسی بندرانزلی

3-مهندس رضا امیری فرد کارشناس ارشد معماری-نماينده جامعه مهندسين و مدرس دانشگاه گیلان

4-مهندس گیسو ماهوتی کارشناس ارشد معماری و شهرسازی و مدرس دانشگاه آزاد واحد بندرانزلی

5-سرکار خانم زهرا معین کارشناس ارشد گرافیک و مدرس آموزش و پرورش بندرانزلی


در ابتدای جلسه آقای موسویان شهردار محترم ضمن تشکر از اعضا هیات داوری جهت حضور گرم و صمیمانه شان  از ایشان به عنوان نماینده جمعیت 113000 نفری شهرانزلی یاد کرد و همکاری و همراهی همیشگی کارشناسان و هنرمندان و جامعه دانشگاهی را در راستای رسیدن به رویکرد جدید زیباسازی شهر خواستار شد.


در ادامه مهندس خوجینیان ضمن تشکر از عملکرد آقای موسویان به عنوان شهردار برای ایجاد بدعت پسندیده برگزاری فراخوان مسابقه جهت طراحی میدان اصلی شهر ادامه این روند را در آینده و از طریق دیگر مسئولین شهری بسیار مفید و مناسب دانست.


سپس اعضا هیات داوری پس از بررسی و ارزیابی 32 طرح ارسالی ، طراحان 4 طرح برتر را براساس حداکثر امتیاز به شرح ذیل انتخاب نمودند :


ا- فرزان شاماسبلو، کارشناس معماری - رتبه اول

2-پیروز جواد زاده، کارشناس ارشد معماری- رتبه دوم

3-امید جوانمردی ، کارشناس ارشد معماری  و علی رحمتی زاده ، کارشناس ارشد معماری با امتیاز برابر به طور مشترک رتبه سوم


سپس مهندس خوجینیان ، رئیس سازمان نظام مهندسی گیلان این اقدام شهرداری راباعث خوشحالی دانست که می تواند به عنوان الگویی مورد استفاده سایرشهرها  قرارگیرد و علاوه بر این چنین اتفاقی سبب تقویت روحیه تعاون و همکاری بین سازمان ها و ادارات و مراکز دانشگاهی گردید و در نهایت نیز شهروندان می توانند از داشتن طرحی زیبا در میدان اصلی شهربهره مند شوند.


در خاتمه نیز شهردار  اجرای یکی از 4 طرح برتر را بعد از تصویب شورای محترم ودر سال 91 حتمی دانست و ان را برای مردم فهیم انزلی مبارک خواند.


این جلسه با تقدیر و تشکر دوباره از هیات داوری  و با ذکر صلوات خاتمه یافت.