فرآیند استفاده از زباله سوز در كارخانه بازیافت انزلی مورد بررسی قرار گرفت
۱۳۹۲/۰۹/۲۶

بازدید

     طی درخواست شرکت کاشف صنعت شرق در خصوص مدیریت حوزه زباله به ویژه بحث زباله سوزی، جلسه ای در دفتر شهردار بندرانزلی برگزار شد.


در این جلسه علاوه بر کارشناسان و متخصصین شرکت مذکور، آقای مرادی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان به همراه کارشناسان آن سازمان و همچنین جناب اقای بدیعی فر رئیس شورای شهر ، آقای جعفری نماینده اداره محیط زیست و اقای توانا مدیریت واحد بازیافت و کارخانه کمپوست و سرکار خانم مهدی زاده یکی از فعالان زیست محیطی استان حضور داشتند.

 

در ابتدا ضمن معرفی  کادر و محصول و فرآیند استفاده از زباله سوز هر یک از افراد حاضر به بیان دیدگاه های خویش و سوالات و نکات مبهم پرداختند و در بخش دیگری از این نشست بحثهای کارشناسی زباله سوز ، تولید برق ، گازهای خطرناک و خاکستر حاصل از فرایند مطرح شد.

در ادامه رضا پور شعبان شهردار بندرانزلی با بیان این مطلب که هدف شهرداری اعتلای محیط زیست شهری درمدیریت پسماند است ، خاطر نشان کرد شهرداری بندرانزلی با همت و حمایت شورای اسلامی شهر اماده حضور سرمایه گذاران سراسر کشور و خارج از کشور در زمینه استقرار توسعه پایدار خواهد بود.


در پایان به مقرر شد : شرکت پس از آنالیزهای اولیه از زباله کارخانه و بازدیدهای میدانی نسبت به ارائه طرح اولیه مطالعات اقدام نماید تا پس از بررسی نسبت به چگونگی مراحل کار تصمیم گیری شود.