وانت بارهای مستقر در خروجی شهر انزلی جمع آوری می شوند
۱۳۹۲/۰۳/۳۰

بازدید

     شهردار بندرانزلی از جمع آوری وانت بارهای مستقر در خروجی شهر خبر داد. سید تقی موسویان گفت: وانت بارهای مستقر در کلویر 2، روبروی چهارطبقه‌های شرکت نفت، وانت‌های خود را به دکه تبدیل کرده اند که جهت جمع آوری آنها حکم قضایی گرفته شده است.


وی تصریح کرد: در صورت تخلف صاحبان وانت بارها ، سهمیه‌ی سوخت آنان قطع خواهد شد. وی همچنین از مسئولان و اعضای شورای تامین شهرستان جهت جمع آوری و ساماندهی تعداد زیادی از وانت بارهای سطح شهر که اغلب از شهرهای دیگر به انزلی می آمدند، تشکر کرد.

وی در ادامه به احداث سه میدان جدید در انزلی اشاره کرد و متذکر شد: میدان‌های مذکور با نام‌های ولایت در خیابان امام رضا (ع)، شهید گل آور در جهاد و شهید نامجو در تقاطع خیابان اطباء و معلم احداث می شود.

موسویان، پیشگیری از بروز تصادفات با کنترل سرعت خودروها و اصلاح هندسی در برخی مسیرها را از دلایل این امر دانست. وی سپس در خصوص احداث پروژه‌ی بزرگ خیابان شهید اختر کاویان غازیان اظهار داشت: این خیابان به طول یک کیلومتر و به عرض 55 متر دارای دو لاین 11 متری است و فضای باقیمانده به عنوان پارک محله‌ای با ایجاد فضای سبز و مجهز شدن به امکانات رفاهی از قبیل اجرای پیست دوچرخه سواری و نصب وسایل بازی کودکان و دستگاه‌های ورزشی، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه تلاش می کنیم تا پایان سال جاری، بخشی از طرح مذکور را اجرایی کنیم، به اجرای لوله گذاری، جهت هدایت آب‌های سطحی و جدول‌گذاری و زیرسازی در خیابان مذکور نیز اشاره کرد و گفت: این منطقه قبلا، از شرایط بسیار نامطلوبی به دلیل بوی بد و متعفن حاصل از وجود کانال روباز هدایت آب‌های سطحی برخوردار بود که خوشبختانه اجرای این پروژه، رفاه و رضایتمندی ساکنان را به دنبال خواهد داشت.