دیدار سرپرست شهرداری و رئیس شورا شهر بندرانزلی با دکتر سید حبیب راضی مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

بازدید


به گزارش اداره ارتباطات شهرداری بندرانزلی، در راستای پیگیری جذب اعتبارات و رایزنی با مرکز استان و کشور صبح امروز مهدی خلیلی سرپرست شهرداری، هادی حیدری رئیس شورا و شعبان جعفری عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی با دکتر سید حبیب راضی مدیر کل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در دفتر ایشان دیدار نمودند.

در این جلسه مباحث مختلفی مطرح گردید و دکتر حیدری رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی از توانمندی ها و پتانسیل شهر بندرانزلی سخن گفت و مهدی خلیلی سرپرست شهرداری خواسته ها و نیازهای شهر و شهرداری را در راستای جذب اعتبار مطرح نمود.
موضوعاتی که در این جلسه بر آن تمرکز شد در سه محور مطرح گردید:
۱- جذب اعتبار در بحث مدیریت پسماند بصورت ارائه طرح و پروژه
۲- جذب اعتبارات در قالب وام
۳- ارتقا درجه شهرداری بندرانزلی از ۹ به ۱۰
همچنین موضوع دیگری که در این جلسه مطرح گردید با توجه به وجود بافت فرسوده و قدیمی و همچنین بافت تاریخی در شهر بندرانزلی تشکیل سازمان بازآفرینی است که شهرداری انزلی در این زمینه واجد شرایط می باشد.

همچنین دیدار با دکتر کوشش تبار مدیرکل محترم امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در راستای رایزنی برای جذب اعتبار و اخذ وام قرض الحسنه برای پروژه های عام المنفعه و سود آور از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور صورت پذیرفت.