۱۴۰۱ پنج شنبه ۹ تير
در هفته جاری با سفیر ژاپن ملاقات خواهیم داشت
در هفته جاری با سفیر ژاپن ملاقات خواهیم داشت/قرارداد تکمیل تصفیه خانه شیرابه کارخانه کمپوست به امضا رسیده است.
شهردار بندرانزلی در جلسه مورخ 8 خرداد 1401 شورای اسلامی شهر بندرانزلی عنوان نمود: در هفته جاری با سفیر ژاپن ملاقات خواهیم داشت/قرارداد تکمیل تصفیه خانه شیرابه کارخانه کمپوست به امضا رسیده است.
شهردار بندرانزلی ضمن تسلیت حادثه آبادان و تبریک جهت صعود تیم ملوان به لیگ برتر عنوان نمود: بنا به درخواست رسمی سفیر ژاپن از وزارت امور خارجه ملاقاتی با ایشان با محوریت بازدید از مرکز بازدید کنندگان تالاب انزلی خواهم داشت.
وی افزود: با هماهنگی وزارت امور خارجه کارگروهی در شهرداری بندرانزلی تشکیل داده و این فرصت را غنیمت خواهیم شمرد.
شهردار بندرانزلی با بیان اینکه جلساتی همراه رئیس شورای اسلامی شهر داشته ایم و مهمان هیئتی از تهران بوده ایم افزود: بنا است در خرداد ماه و پس از آن از دو هیئت سرمایه گذاری در بندرانزلی میزبانی کنیم و فرصت های سرمایه گذاری شهر انزلی را در اختیار هیئت سرمایه گذاری خواهیم گذاشت.
وی تصریح نمود: قرار داد تکمیل تصفیه خانه شیرابه کارخانه کمپوست به امضا رسیده است.
شهردار بندرانزلی با بیان اینکه این قرارداد از دو جهت قابل اهمیت است و متفاوت از سایر قراداد هایی که تاکنون در شهرداری ها منعقد شده اظهار نمود: شرکت برنده مناقصه نه تنها راه اندازی و تکمیل تجهیزات تصفیه خانه شیرابه را بر عهده دارد،  دو سال در بهره برداری آن هم باید کنار شهرداری باشد و اگر نواقصی در طول بهره برداری باشد متعهد است که این نواقص را برطرف نماید.
وی افزود: برخلاف سایر قرارداد ها که 5 تا 10 درصد مبلغ پیمان به عنوان ضمانت اخذ می شد، بر اساس تاکید سازمان شهرداری ها، 40 درصد ضمانت نامه از شرکت برنده مناقصه اخذ شده است.
شهردار انزلی خاطر نشان کرد: مناقصه ساختمان جدید سازمان آتش نشانی با یک قرداد 3/5 میلیارد تومانی انجام شده و به زودی کار عمرانی آن آغاز خواهد شد.
وی افزود: مناقصه ساخت بازار میوه و تره بار در ضلع غربی بازار ماهی فروشان به دور دوم کشیده شده و بزودی انجام خواهد شد.
تاریخ:
1401/03/09
تعداد بازدید:
63
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal