۱۴۰۱ جمعه ۱۰ تير
بیلان مالی شهرداری اطلاع‌رسانی می‌شود
بیلان درآمدها و هزینه‌های شهرداری همیشه در زمان بررسی و تصویب در جلسات علنی شورای اسلامی شهر به صورت زنده از فضای مجازی و در قالب آگهی از طریق سایت به اطلاع شهروندان می‌رسد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری بندرانزلی مهدی خلیلی  اظهار کرد: هیچ مدیری نمی‌تواند ادعا کند که مر قانون (اصل صریح و بدون نقص قانون) را اجرا می‌کند و هیچ خطایی ندارد. مدیریت شهری بندرانزلی نیز از قائده مستثنی نیست.

وی افزود: سوت‌زنی اگر با هدف مچ‌گیری اجرا شود من به شدت با آن مخالف هستم، اما اگر برای اصلاح ساختارها و فرایندها انجام شود، طرح بسیار خوبی است. البته مدیری که سابقه تخلف دارد باید با او در چارچوب قانون برخورد کرد.

شهردار بندرانزلی با بیان اینکه عملکرد مالی شهرداری باید برای عموم شفاف‌سازی شود، خاطرنشان کرد: بیلان درآمدها و هزینه‌های شهرداری همیشه در زمان بررسی و تصویب در جلسات علنی شورای اسلامی شهر به صورت زنده از فضای مجازی و در قالب آگهی از طریق سایت به اطلاع شهروندان می‌رسد.

خلیلی با بیان اینکه تمام آگهی‌های مناقصه و مزایده شهرداری بندرانزلی در سایت و شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، گفت: هر ساله عملکرد مالی شهرداری حسابرسی می‌شود و یکی از الزامات تفریغ بودجه اظهار نظر حسابرس است.

وی افزود: میزان درآمد و هزینه‌های شهرداری حتماً باید به اطلاع عموم برسد و شهروندان باید بدانند که مدیریت شهری با چه بودجه‌ای شهر را مدیریت می‌کند.

به گزارش ایمنا، بندرانزلی با 140 هزار نف

تاریخ:
1401/03/23
تعداد بازدید:
28
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal