۱۴۰۳ سه شنبه ۲۶ تير
تالاب انزلی ظرفیت عظیم زیست محیطی است
حسین مصطفی پور در نشست خبری به مناسبت افتتاح همزمان 13 پروژه شهرداری بندرانزلی دهه مبارک فجر را فرصتی برای تجدید پیمان با آرمانهای انقلاب دانست.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری بندرانزلی و به نقل از ایسنا معاون سیاسی، امنیتی استاندار گیلان گفت: تالاب انزلی ظرفیت بزرگ زیست محیطی است و همه انزلی را به تالاب می شناسند و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تالاب سرزنده و زیبای انزلی باشیم.

حسین مصطفی پور امروز در آیین افتتاح پروژه های شهرداری بندر انزلی که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، با تبریک ایام دهه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: پروژه های شهرداری از جمله خدماتی است که به صورت مستقیم با آرامش، نشاط و خدمات دهی به مردم مرتبط است.

وی با بیان اینکه ایام مبارک دهه فجر فرصتی است که مسئولان به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی عمل کنند، افزود: هدفگذاری انقلاب اسلامی خدمت به مردم است و تمام تلاش متولیان امر باید تلاش در این راه باشد.

مصطفی پور با تاکید بر اینکه ملت ایران، مردم لایقی هستند و باید به آنها خدمت کرد، گفت: این ایام یادآور هدف و آرمانی است که حضرت امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب به آن اشاره داشتند و به ما سپرده‌اند و لذا هر ساله می تواند تلنگری برای متولیان امر باشد برای اینکه یادمان نرود این انقلاب، انقلابی مردمی بود و پیروزی و استمرار آن به همت و تلاش و پای کار بودن و همراهی و ایثار همین مردم بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در ادامه با اشاره به حوادث اخیر تصریح کرد: با توطئه و برنامه ریزی شیطانی دشمن چند ماه اخیر مردم و دلسوزان نظام ایام ناراحت کننده ای را پشت سر گذاشتند ولی با پای کار بودن مردم دشمن نتوانست به هدف گذاری خودش برسد.

وی تصریح کرد: خدمات صورت گرفته در شهرداری ها تقریبا اولین جایی است که در سطح شهر به چشم می‌آید و مردم روزانه و به صورت مستقیم با آن در ارتباط هستند و هر کاری در این زمینه انجام شود باعث قدر دانی و سر زندگی مردم و نشاط همیشگی در شهر می‌شود.

معاون استاندار گیلان با بیان اینکه احیای تالاب بین المللی انزلی یک موضوع در سطح ملی است و بارها مورد تاکید ریاست جمهوری نیز قرار گرفته، گفت: باید با تلاش جدی شاهد سرزندگی و شادابی تالاب انزلی باشیم.

وی عنوان کرد: تالاب انزلی یک ظرفیت بزرگ زیست محیطی است و همه انزلی را به تالاب می شناسند که متاسفانه ایامی را دچار رخوت و مشکلاتی شد ولی با پای کار بودن مسئولان در سطوح مختلف امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تالاب بزرگ و سرزنده و زیبای انزلی باشیم و همه مردم کشور بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

مصطفی پور با بیان اینکه انزلی شهری توریست پذیر است و از اقصی نقاط کشور به این استان و این شهر سفر می کنند، یادآور شد: باید به زیرساخت های انزلی بیشتر توجه کنیم تا گردشگران بتوانند از مواهب زیبای این شهرستان بهره مند شوند.

 
تاریخ:
1401/11/19
تعداد بازدید:
295
منبع:
Powered by DorsaPortal