۱۴۰۱ يکشنبه ۱۶ بهمن
آسفالت بیش از 169 هزار مترمربع از معابر شهری بندرانزلی
شهردار بندرانزلی گفت: از فروردین‌ماه امسال تاکنون 169 هزار و 540 مترمربع از معابر این شهر آسفالت شده است.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری بندرانزلی و به نقل از ایمنا مهدی خلیلی شهردار بندرانزلی اظهار کرد: به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه در شهر گردشگرپذیر بندرانزلی و رضایتمندی شهروندان، آسفالت معابر یکی از اولویت‌های مدیریت شهری است، در این راستا شهرداری از فروردین ماه سال جاری تاکنون 169 هزار و 540 مترمربع از معابر این شهر را آسفالت کرده است.

وی افزود: در این طرح، نوار ساحلی خیابان پاسداران، خیابان ضلع شرقی بازار ماهی‌فروشان، خیابان‌های نواب، رودکی، پاسداران و پاییز، انتهای خیابان میرزا کوچک خان تا بانک ملی شعبه بلوار پاسداران، خیابان‌های موج، ساحل و شهید مهدی‌پور، شنبه‌بازار بین پل واحدی تا پل پیل علی باغ، محوطه ورزشگاه سیروس قایقران، میدان مالا تا گاز، مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست و سایر معابر شهری آسفالت شده است.

شهردار انزلی خاطرنشان کرد: برای اجرای این مقدار آسفالت تاکنون حدود 50 میلیارد و 862 میلیون تومان از منابع داخلی شهرداری و از محل قیر یارانه‌ای سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور هزینه شده است.

خلیلی اضافه کرد: در حال حاضر آسفالت خیابان نیایش به مساحت 5500 مترمربع با اعتبار یک میلیارد و 650 میلیون تومان آغاز شده است و در صورت مساعد بودن شرایط جوی، آسفالت این خیابان تا پایان دی‌ماه به اتمام می‌رسد.

 
تاریخ:
1401/10/17
تعداد بازدید:
67
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal